صنعت؛ نیازمند امید و حمایت

 

پیش از ظهر امروز جلسه‌ای با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان البرز و نمایندگان صنایع مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد با محوریت معافیت مالیاتی شعاع ۱۲۰ کیلومتری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در این جلسه مدیرکل امور مالیاتی استان البرز ضمن ابراز خرسندی بابت حضور در جمع تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک صنعتی اشتهارد گفت: حضور صنعتگران باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی می‌شود و ما در سازمان امور مالیاتی تنها به این امر از منظر درآمدی نگاه نمی‌کنیم چرا که تولید و اشتغال در نهایت منجر به پویایی اقتصاد و انتفاع کل جامعه خواهد شد.

«محمدرضا محمدی» در رابطه با مسئله معافیت مالیاتی شهرک های صنعتی اشتهارد تصریح کرد: هم‌اینک مدیران ارشد استان پیگیر مسئله بوده و ما نیز از طریق کانال های خود این موضوع مهم را پیگیر هستیم.

دبیر هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد نیز در این جلسه اظهار داشت: متاسفانه سازمان امور مالیاتی کشور مصوبه هیات وزیران را به نحوی دیگر تعبیر نمود و به نفع خود مصادره به مطلوب کرده است.

«مازیار خاطری» تصریح کرد: متاسفانه پس از خوشنودی صنعتگران که به خاطر مصوبه هیات وزیران در فروردین ماه سال جاری رخ داد با بخشنامه معاونت حقوقی سازمان امور مالیاتی کشور، صنعتگران سردرگم شده و نباید اجازه دهیم تولیدکنندگان به عنوان سرداران خودکفایی کشور در سال «جهش تولید» خدای نکرده ناامید شوند؛ چرا که صنعت، نیازمند امید و حمایت است.

رئیس هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد نیز در جلسه مذکور بیان کرد: ما پیرو معافیتی که به ناحق از صنعتگران دریغ شده بود در این جلسه حاضر شدیم تا نسبت به اصلاح این ابلاغیه اقدام شده و حق به فضل خدا محقق شود.

«حبیب‌اله هنرمندپور» ادامه داد: متاسفانه حق بزرگی از صنعتگران ضایع شده و ما با جدیت از طریق راه‌های مختلف پیگیر احقاق حق صنایع اشتهارد خواهیم بود.

در پایان جلسه مقرر شد با تعامل و حمایت اداره کل امور مالیاتی البرز جلسه دیگری در سازمان امور مالیاتی کشور با حضور معاون فنی و حقوقی این سازمان برگزار شود.

گفتنی است بخشنامه تعیین تاریخ جهت بهره‌برداری صنایع اشتهارد از معافیت مالیاتی شعاع ۱۲۰ کیلومتری توسط معاونت حقوقی سازمان امور مالیاتی کشور صادر شده بود‌.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *