تلاش شرکت خدماتی برای رفع مشکلات ستودتی است

عصر امروز جلسه هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، فرماندار، معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز و تنی چند از مدیران توانیر استان البرز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد «فرماندار اشتهارد» در ابتدای این جلسه گفت: در سال جهش تولید قرار داریم و این نامگذاری توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) یعنی همگی برای رفع موانع صنعت، تولید و اشتغال بسیج شوند.

«فرهاد شیبک» ادامه داد: اگر تلاش دوستان شرکت خدماتی و دیگر دستگاههای خدمت رسان نباشد کار شهرک با چالش های جدی مواجه خواهد شد به همبن جهت از پیگیری های مجدانه شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در راستای حل مشکلات شهرک و صاحبان صنایع کمال تقدیر و تشکر به عمل می آید.

فرماندار اشتهارد با اشاره به مشکلات مهم زیرساختی شهرک تصریح کرد: سیکل درست این است که شرکت خدماتی باید شهرکی آماده و مجهز به تمام زیرساخت های روز را صحیح  و سالم تحویل گرفته و از آن نگهداری و حفاظت نماید که متاسفانه این امر بنا به هر دلیلی رخ نداده است و هم اینک شهرک میراث دار مشکلاتی است که گذشته ها تا به امروز با آن دست به گریبان است.

وی ادامه داد: هم اینک شرکت‌خدماتی پا را از مسئولیت خود فراتر نهاد و بیش از جایگاه تعریف شده خود فعالیت می کند و پیگیر مسایلی است که شاید در شرح وظایف آن نباشد اما چون جزو مشکلات صاحبان صنایع به شمار می رود با جدیت در حال پیگیری آن است.

«شیبک» با اشاره به معضلات زیرساختی شهرک بیان داشت: متاسفانه بحث روشنایی شهرک، مسائل تصفیه خانه و جمع آوری آب های سطحی جز چالش‌های اصلی شهرک به شمار می‌رود که باید در هنگام تحویل شهرک به شرکت خدماتی، تمامی این مسائل رعایت می شد که متاسفانه شرایط بدین شکل پیش نرفت. حال از دستگاه های خدمت رسان خصوصاً اداره برق می خواهم در صورتی که توانایی ایجاد روشنایی برای شهرک را ندارند رسما اعلام کنند تا کار از سطوح بالاتر پیگیری شود چرا که عدم روشنایی باعث مشکلات متعدد در شهرک صنعتی اشتهارد شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشتهارد در خاتمه عنوان داشت: بحث تصفیه خانه، احداث سیل بند مناسب و ایجاد یک ساختار مناسب جهت جمع آوری آبهای سطحی نیز باید توسط دیگر دستگاههای متولی حل شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *