برپایی میز خدمت در شهرک صنعتی اشتهارد

به منظور بررسی موانع و مشکلات موجود در مسیر صنعتگران و سرمایه گذاران مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد میز خدمت شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با حضور مدیر عامل و معاونین شرکت و با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان علم و فن آوری این شهرک برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد «مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز» هدف از راه اندازی این میز خدمت را دیدار چهره به چهره با مدیران واحدهای صنعتی و بررسی مشکلات و موانع واحدهای تولیدی استان و رفع مشکل آنها عنوان کرد و گفت: هدف از برگزاری میز خدمت در شهرک صنعتی اشتهارد با توجه به بعد مسافت، تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان و صاحبان صنایع، کاهش هزینه های آنان و جلوگیری از هدر رفت هزینه و زمان است.

«حمیدرضا عقاب نشین» با بیان اینکه درجریان برگزاری میز خدمت و دیدار چهره به چهره با صاحبان صنایع باعث تسریع در رفع مشکلات صنعتگران می شود خاطرنشان کرد: احصای مشکلات واحدهای صنعتی و تسریع در روند انجام امورات آنها از مواردی است که با برگزاری میز خدمت مرتفع شده و خدماتی که در میز خدمت ارائه می شود باعث صرفه جویی در هزینه برای صنعتگران می شود.

گفتنی است؛ صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد با رعایت پروتکل های بهداشتی مشکلات و مسایل خود را با مدیران مربوطه مطرح و راهکارهای لازم را دریافت نمودند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *