تدابیر ویژه ای برای امنیت شهرک در ایام نوروز اندیشیده شده است

مدیر عامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد از برنامه ریزی منسجم و اتخاذ تدابیر ویژه ای در راستای حفظ نظم و امنیت شهرک در چهارشنبه پایان سال و ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد «مجید ثاقبی» ضمن اعلام این خبر گفت: طی جلسه ای که با رئیس کلانتری ۱۱ اشتهارد صورت گرفت؛ مقرر شد علاوه بر خودروهای گشت انتظامات، خودروی گشت پلیس نیز در شهرک صنعتی اشتهارد به صورت تمام وقت حضور یافته و مبادرت به گشت زنی و ارزیابی وضعیت امنیتی شهرک نمایند.

وی افزود: به توجه به فرارسیدن چهارشنبه پایان سال جهت حفظ اموال صاحبان صنایع، عوامل آتش نشانی و انتظامات به صورت آماده باش و با حضور تمامی پرسنل در شهرک حاضر شده و علاوه بر سه تیم گشت انتظامات، دو اکیپ از نیروی انتظامی نیز اوضاع شهرک را رصد خواهندکرد.

 

«ثاقبی» درباره تدابیر ایمنی و امنیتی شرکت خدماتی در ایام نوروز تصریح کرد: جهت رفاه حال صنعتگران و در راستای برقراری نظم و امنیت در ایام تعطیلات نوروز از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ یک اکیپ خودرویی با چراغ گردان در روز و یک اکیپ خودرویی دیگر با چراغ گردان در شب به همراه اکیپ نوروزی انتظامات شرکت خدماتی در سطح شهرک، گشت زنی و از اموال صنعتگران صیانت خواهند نمود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *