گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران منتشر شد

57598042

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از امضای یک هزار و ۱۵۲ فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی به مساحت ۴۴۱ هکتار طی ۱۰۰ روزه دولت دوازدهم خبر داد.

صادق نجفی در گفتگو با شاتا افزود : ‌طی این مدت همچنین ۲ شهرک و ناحیه صنعتی به بهره برداری رسید و ۵۵۰ هکتار زمین صنعتی ایجاد شد .

معاون وزیر صنعت ،‌ معدن و تجارت اضافه کرد : در مدت کوتاه آغاز به کار دولت دوازدهم همچنین ۵۲۳ واحد صنعتی با اشتغال ۶ هزارو ۷۲۶ نفر بهره برداری شد و ۲۲۹ واحد صنعتی که غیر فعال بودند مجددا راه اندازی شدند و با بهره برداری مجدد از این واحد ها ۴ هزارو ۳۱۰ نفر مشغول به کار شدند.

به گفته وی تشکیل ۵ کنسرسیوم صادراتی و تامین آب برای ۳ شهرک و ناحیه صنعتی به میزان ۱۱۲ لیتر بر ثانیه از دیگر اقدامات سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در دولت دوازدهم است.

نجفی ادامه داد : احداث ۸ ایستگاه آتش نشانی و نیز اتصال ۶۷۷ واحد صنعتی به شبکه جمع آوری فاضلاب دیگر گامهای مثبتی است که از سوی این سازمان در مدت ۱۰۰ روزه دولت برداشته شد.

وی به برگزاری ۳ هزار و ۹۱ دوره آموزشی اشاره کرد و افزود : برگزاری این دوره ها بالغ بر ۳ میلیون و ۷۳۵ هزار و ۶۴ نفر ساعت برآورد شد که در بخش های ستادی استانها و سازمانهای تابعه صورت گرفته است.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران همچنین با اشاره به خدمات نرم افزاری و حمایتی از صنایع کوچک یادآور شد : برگزاری ۱۰۱ تور صنعتی برای شاغلین واحد های صنعتی ، حضور ۱۳۹۷ واحد صنعتی کوچک در نمایشگاههای داخلی و خارجی ،‌انجام ۲ پروژه توسعه خوشه ای خاتمه یافته و حمایت از ۱۵ پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از سوی این سازمان در طول دوره آغاز به کار دولت دوازدهم صورت گرفته است.

به گفته نجفی بهره برداری از ۱۵ واحد کارگاهی و واگذاری ۳۹ واحد کارگاهی در شهرکها و نواحی صنعتی و نیز انجام ممیزیHSEE  ۳۳۶ واحد صنعتی در این مدت انجام شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید