مراسم عزاداری و قرائت زیارت عاشورا در مسجد امام سجاد (ع) شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد

 

 

همزمان با ایام عزاداری سرور و سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین مراسم عزاداری و قرائت زیارت عاشورا در مسجد امام سجاد(ع) شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرک صنعتی اشتهارد، همزمان با ایام عزاداری سرور و سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین مراسم عزاداری و قرائت زیارت عاشورا در مسجد امام سجاد(ع) شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.
در این مراسم که با همت شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد مداحان و ذاکران اهل بیت به نوحه خوانی و ذکر مصیب و سینه زنی در رثاسی حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش پراختند.
در این مراسم آقای محمد فرماندار اشتهارد ، مهندس ثاقبی مدیرعامل شرکت خدماتی، جمعی از مسئولان محلی و اعضای هئیت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی به همراه کارگران زحمتکش و دیگر عوامل اجرایی در این مراسم شرکت کردند.
این مراسم در شرایط شیوع بیماری کرونا با رعایت فاضله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و رعایت پروتکلهای مصوب برای تمامی شرکت کنندگان برگزار شد.
آقای محمد کردی نماینده عالی دولت در شهرستان اشتهارد با تشکر از عوامل اجرایی برگزاری این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نکاتی در مورد اهمیت کار و تولید در این شرایط بیان کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *