تعریف اقدامات در راستای افزایش سطح رضایتمندی صاحبان صنایع

تعریف اقدامات در راستای افزایش سطح رضایتمندی صاحبان صنایع

تعریف اقدامات در راستای افزایش سطح رضایتمندی صاحبان صنایع

به گزارش روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد، امروز دوشنبه مورخ ۱۲ تیرماه جلسه هیئت‌مدیره شرکت با حضور رئیس، اعضا و مدیرعامل و بازرس مجموعه برگزار شد و موارد مهمی در حوزه زیرساختی شهرک مطرح‌شده و پیرو آن تبادل‌نظر گردید و تعریف اقدامات در راستای افزایش سطح رضایتمندی صاحبان صنایع از اولویت‌های اصلی این جلسه بود.

بهبود مسائل عمرانی

یکی از اصلی‌ترین موضوعات مذکور، مربوط به مسائل عمرانی شهرک بوده که بهسازی و نوسازی آسفالت معابر اصلی و فرعی، نوسازی جداول، زیباسازی ورودی و میدان اصلی شهرک و همچنین تعریف المان‌های متناسب و موارد مشابه را شامل می‌شود.

تشکیل و فعال‌سازی کارگروه‌های تخصصی

تشکیل و فعال‌سازی کارگروه‌های تخصصی مثل حقوقی، مالی، مهندسی شهری، تسهیل گری، برق و انرژی، پسماند، آب و فاضلاب و … ذیل هیئت‌مدیره به‌منظور بررسی و ارزیابی علمی و عملی پروژه‌ها و برنامه‌ها در جهت افزایش سطح کارایی و اثربخشی اقدامات و مدیریت بهینه منابع و اعتبارات بخش دیگری از موضوعات مطروحه در این جلسه بود که توسط رئیس، اعضای هیئت و مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد بررسی گردید.

افزایش ضریب ایمنی شهرک

خرید ماشین‌آلات جدید، بهسازی و نوسازی تجهیزات موجود در حوزه آتش‌نشانی، مدیریت پسماند، HSEE و همچنین فعال کردن بازدیدهای دوره‌ای برای سنجش و افزایش ضریب ایمنی واحدهای صنعتی شهرک هم توسط هیئت‌مدیره موردی بود که گفت‌وگو درباره آن انجام شد.

استفاده از کارشناسان رسمی دادگستری

همچنین به‌منظور ساماندهی و قانونمند کردن اقدامات، تعیین برنامه کلی شرکت در سال جاری و ریل‌گذاری چشم‌انداز مدیریتی و عملیاتی در آینده در دستور کار قرارگرفته و نیز بر استفاده از کارشناسان رسمی دادگستری در امور مرتبط نیز تأکید شد.

اولویت‌بندی پروژه‌های شهرک

در انتها اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی با اشاره به اولویت‌بندی اجرای پروژه‌های عمرانی و بودجه‌ریزی دقیق آن، بر مواردی همچون مانیتورینگ چاه‌های آب، ارزیابی و آزمایش کیفیت آب چاه‌ها، نصب دوربین‌های نظارتی در اماکن مهم و معابر اصلی و … اشاره نمودند.

اخبار مرتبط

اطفا حریق واحد صنعتی ۳۷۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *