آگهی دعوت سهامداران به تشکیل مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) – انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال ۱۳۹۶

1396121401

آگهی دعوت سهامداران به
تشکیل مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم)
شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد(سهامی خاص)
شماره ثبت ۵۹۶ شناسه ملی ۱۴۰۰۳۹۳۱۸۹۰

با توجه به عـدم حصـول حد نصـاب لازم مجـمع عمومـی عـادی به طـور فـوق الـعاده ( نوبت اول ) در مورخ ۲۳/۱۱/۱۳۹۶ بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده ( نوبت دوم) این شرکت راس ساعت ۱۱:۰۰ صبح لغایت ۱۳:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۲/۱۳۹۶ به آدرس : اشتهارد ، شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، نبش حافظ شرقی ، ساختمان فناوری و کسب و کار آیت الله هاشمی رفسنجانـی ، طبقـه همکف ، سالن آمفی تئاتر تشکیــل می گردد حضور بهم رسانند .

 

1396121404

 

در مورد سهامداران حقیقی ، صاحب سهم با ارائه کارت شناسایی معتبر حاضر و درغیراینصورت حضور وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم به همراه مدرک وکالت یا قائم مقامی به منزله حضور خود صاحب سهم است .

در مورد سهامداران حقوقی ، حضور نماینده یا نمایندگان شخصیت حقوقی با ارائه کارت شناسائی معتبر و کپی آن ، مدرک وکالت یا نمایندگی و کپی آن و آخرین روزنامه رسمی شرکت و کپی آن به منزله حضور خود صاحب سهم می باشد .

*مصوبات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده (نوبت دوم) در صورت رسمیت یافتن و عدم مغایرت با ضوابط قانونی برای کلیه سهامداران اعم از حاضر و غائب نافذ و معتبر خواهد بود .

*دستورجلسه :

انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال ۱۳۹۶

هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد(سهامی خاص)

۱۳۹۶/۱۲/۱۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید