آگهی دعوت سهامداران به تشکیل مجمع عمومی عادی

003

آگهی دعوت سهامداران به تشکیل مجمع عمومی عادی

شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد (سهامی خاص)

شماره ثبت ۵۹۶ شناسه ملی ۱۴۰۰۳۹۳۱۸۹۰

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی (نوبت اول) این شرکت راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۰۲/۱۲/۱۳۹۶ به آدرس: اشتهارد، شهرک صنعتی اشتهارد، بلوار ابوریحان، نبش حافظ شرقی، ساختمان فناوری و کسب و کار آیت الله هاشمی رفسنجانی، طبقه همکف، سالن آمفی تئاتر تشکیل می¬گردد حضور بهم رسانند.
در مورد سهامداران حقیقی، صاحب سهم با ارائه کارت شناسایی معتبر حاضر و در غیر این صورت حضور وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم به همراه مدارک وکالت یا قائم مقامی به منزله حضور خود صاحب سهم است.

001

در مورد سهامداران حقوقی، حضور نماینده یا نمایندگان شخصیت حقوقی با ارائه کارت شناسایی معتبر و کپی آن، مدرک وکالت یا نمایندگی و کپی آن و آخرین روزنامه رسمی شرکت و کپی آن به منزله حضور خود صاحب سهم می باشد.

مصوبات مجمع عمومی عادی (نوبت اول) در صورت رسمیت یافتن و عدم مغایرت با ضوابط قانونی برای کلیه سهامداران اعم از حاضر و غایب نافذ و معتبر خواهد بود.

دستور جلسه:

  1. تصویب بودجه سال آینده شرکت
  2. تعیین نرخ هزینه های مشترک مالکین و استفاده کنندگان شهرک صنعتی اشتهارد وفق تبصره ماده ۷ واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک صنعتی و ماده ۹ آیین نامه اجرایی قانون مذکور و بند ۱۲ از ماده ۱۶ اساسنامه شرکت خدماتی

هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد (سهامی خاص)

۱۳۹۶/۱۱/۱۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید